Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Філософія прав людини

180,00 

Автор : Штефан Госепат, Георг Ломанн
Видавництво : Ніка-Центр
Рік видання : 2012
Кількість сторінок : 320
ISBN : 978-966-521-488-5
Мова : українська

Категорія: Позначка:

Опис

Сьогодні проблема прав людини стає нагальною після століття панування злочинних тоталітарних режимів, після банкрутства концепції «держави загального добробуту» і після класичних форм війни та насильства. Нова конфігурація державного устрою, суспільства та «вільних зон» вибудовується паралельно й одночасно з руйнацією старих конфігурацій. Три виміри прав людини – ліберальні свободи індивіда, соціальні права справедливого розподілу, права політичної участі громадян – в умовах нового глобалізованого світу постають невід’ємними і необхідними.

Серед захисників ідеї прав людини не існує єдності в питаннях моралі й етики та їхнього співвідношення з правом. Через ці розбіжності з’являються різні погляди щодо значення, обсягу й обґрунтованості прав людини, проте їхня філософська тематизація стикається з різноманітними проблемами культурних відмінностей і вимагає співпраці зі спеціальними науками різних культур.

Саме це розмаїття поглядів подано в ґрунтовній збірці сучасних філософів. Філософія прав людини – наріжний камінь реалізації демократичного проекту, котрий своєю чергою є живою матерією структурних суперечностей, антагонізмів, дискусій і мрій, а тому він відкритий для переоцінки та осмислення, що й пропонують автори в цій книзі.

Розрахована на фахівців – філософів, політологів, соціологів, культурологів і студентів згадуваних спеціальностей.