Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Державне підприємство в системі ринкових відносин: монографія. Доступна у форматі PDF

150.00

ISBN 978-966-667-742-9
Рік видання 2019
Кількість сторінок 192
Автор Махінчук Віталій Миколайович
Видавництво Юрінком Iнтер

Опис

Монографія присвячена дослідженню поняття, видів та ознак державних підприємств в Україні. Висвітлені історичні передумови виникнення та створення державних підприємств. Розглядаються питання державного підприємництва та державно-приватного партнерства як форми співучасті у реалізації державних інтересів. Особлива увага приділяється причинам неефективної діяльності дер­жавних підприємств та характеристиці способів підвищення ефективності їх діяльності. Окремо досліджується корпоратизація державних підприємств та при­ватизація майна суб’єктів господарювання державного сектору економіки.

Для наукових та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закла­дів і наукових установ, студентів, аспірантів, практикуючих юристів та всіх, хто цікавиться актуальними питаннями діяльності державних підприємств в Україні.