Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адміністративно-правовий статус енергетичного регулятора в Україні: сучасний стан та перспективи реформування у контексті європейської інтеграції: монографія. У форматі PDF

60,00 

ISBN 978-966-667-650-7
Рік видання 2015
Кількість сторінок 288
Автор Ващенко Ю.В.
Видавництво Юрінком Інтер

Артикул: 978-966-667-650-7 Категорії: ,

Опис

Монографія є одним із перших у вітчизняному правознавстві комплексним дослідженням адміністративно-правового статусу державного органу, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики в Україні, в умовах європейської інтеграції. У монографії системно висвітлено теоретико-правові аспекти державного регулювання у сфері енергетики, проаналізовано вимоги законодавства ЄС щодо інституційного забезпечення державного регулювання у сфері енергетики, досліджено основні правові проблеми адміністративно-правового статусу енергетичного регулятора в України, а також сформульовано пропозиції щодо його удосконалення з урахуванням вимог законодавства ЄС.

Монографія стане у пригоді науковцям, викладачам, аспірантам, студентам вищих навчальних закладів, державним службовцям, фахівцям, які працюють у секторі енергетики, а також усім, кого цікавлять проблеми державного регулювання у сфері енергетики.

Зміст