Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Адміністративна відповідальність. Курс лекцій.

ISBN 978-966-667-649-1
Рік видання 2016
Кількість сторінок 568
Автор Кузьменко О.В.
Видавництво Юрінком Інтер

Опис

У курсі лекцій подається навчальний матеріал щодо розкриття сутності загальних засад адміністративної відповідальності та визначення специфіки окремих видів адміністративних проступків. У лекційних матеріалах розкриваються особливості як матеріальних норм, так і процесуальних, що сприятиме формуванню комплексного уявлення про інститут адміністративної відповідальності. Крім того, у даному виданні приділяється увага практиці застосування законодавства щодо притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Для викладачів, аспірантів, магістрів, студентів і слухачів вищих навчальних закладів, а також науковців і практичних працівників, які цікавляться проблемами адміністративної відповідальності.