Warning: session_start(): open(/home/yurincom/.system/tmp/sess_dke7pcacabd3cs8ldlc1mq42q7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/yurincom/yurincom.com/www/wp-content/plugins/wordpress-social-login/wp-social-login.php on line 64
Судова практика Вищого господарського суду України. Науково-практичний коментар рішень та постанов господарських судів України. – Видавництво Юрінком-Інтер
Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судова практика Вищого господарського суду України. Науково-практичний коментар рішень та постанов господарських судів України.

55.00

ISBN 978-966-667-595-1
Рік видання 2014
Кількість сторінок 360
Автор Вищий господарський суд України .
Видавництво Юрінком Iнтер

Артикул: 978-966-667-595-1 Категорія:

Опис

У першому розділі книги вміщено типові судові рішення, які постановлені Вищим господарським судом України у 2013 р. у справах, пов’язаних зі спорами про захист обє’ктів  права інтелектуальної власності, виконання грошових зобов’язань, договорів підряду тощо. У другому розділі містяться науково-практичні коментарі рішень та постанов господарських судів України, що вступили у законну силу.

Книга адресована суддям, адвокатам,  підприємствам, установам, організаціям, що спеціалізуються на вирішенні господарских спорів.

Зміст