Warning: session_start(): open(/home/yurincom/.system/tmp/sess_spffidp0d9rig26e4ou9gim9d2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/yurincom/yurincom.com/www/wp-content/plugins/wordpress-social-login/wp-social-login.php on line 64
Кримiнально-правова наука незалежної України. Проблеми загальної частини – Видавництво Юрінком-Інтер
Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кримiнально-правова наука незалежної України. Проблеми загальної частини

65.00

ISBN 978-966-667-585-2
Рік видання 2013
Кількість сторінок 240
Автор Галабала М. В.
Видавництво Юрінком Iнтер

Артикул: 978-966-667-585-2 Категорія:

Опис

Монографія є комплексним наукознавчим дослідженням проблем загальної частини кримінального права України, що охоплює двадцятирічний період його існування — з 1991 по 2011 роки. Проаналізовано розвиток і стан дослідження положень загальної частини кримінального права в українській кримінально-правовій науці. На цій підставі сформульовано тенденції розвитку кримінально-правової науки України (питань загальної частини), припущення щодо подальших напрямів її поступу. Для науковців, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, працівників правоохоронних органів, усіх, хто цікавиться наукою кримінального права.

Зміст