Warning: session_start(): open(/home/yurincom/.system/tmp/sess_9t3hkpcauia9km8o976c7cakj1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/yurincom/yurincom.com/www/wp-content/plugins/wordpress-social-login/wp-social-login.php on line 64
Контракти в пiдприємницькiй дiяльностi – Видавництво Юрінком-Інтер
Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Контракти в пiдприємницькiй дiяльностi

30.00

ISBN 978-966-667-303-2
Рік видання 2008
Кількість сторінок 576
Автор В.В.Луць
Видавництво Юрінком Iнтер

Артикул: 978-966-667-303-2 Категорія:

Опис

У навчальному посібнику на основі аналізу положень Цивільного i Господарського кодексів та інших актів цивільного законодавства України, з урахуванням сучасної господарської та судової практики з’ясовуються ознаки підприємницького договору, розкриваються поняття свободи підприємництва i договору, дається характеристика найважливіших видiв цивільно-правових договорів, що їх застосовують у підприємницький діяльності. Книга розрахована на викладачів та студентів юридичних i економічних вузів. Вона становитиме інтерес i для широкого кола підприємців та інших осіб, які цікавляться правовим забезпеченням підприємницької діяльності.

Зміст